Kontakt

Kontakt i dojazd do pracowniPracownia Biologii Molekularnej i Cytometrii
Katedra Biotechnologii Rolniczej
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
al. Prof. S. Kaliskiego 7, budynek 3.1
85-796 Bydgoszcz

prof. dr hab. inż. Elwira Śliwińska
tel./fax: 52 340-8722
e-mail: elwira@utp.edu.pl

dr inż. Iwona Jędrzejczyk
tel. 52 340-87-13
e-mail: jedrzej@utp.edu.pl 

dr inż. Monika Rewers
tel. 52 340-87-17
e-mail: mrewers@utp.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Łojko
tel. 52 340-8719
e-mail: agnieszka.lojko@utp.edu.pl


Dojazd z dworca PKP

Naprzeciwko głównego wyjścia ze stacji PKP Bydgoszcz Główna znajduje się przystanek tramwajowy linii 5 (kierunek: Łoskoń), którą można dojechać do przystanku Akademicka/ Kaliskiego UTP znajdującego się około 5 minut drogi pieszo od uczelni. Przejazd trwa około 30 minut, w początkowej fazie przez Centrum, ul. Dworcową, ul. Garbary, ul. Focha (obok Opery Nova), ul. Jagiellońską (obok dworca PKS), ul. Fordońską aż do wysokości stacji PKP Dworzec Wschód, gdzie tramwaj skręca i kieruje się w ul. Akademicką. Należy dojechać do przystanku Akademicka/Kaliskiego UTP, gdzie trzeba wysiąść. Po wyjściu z tramwaju trzeba skierować się  w ulice Kaliskiego, minąć po lewej stronie stacje benzynową Lukoil i dalej iść prosto do budynków UTP, które będą się znajdowały po stronie prawej. Katedra mieści się w budynku Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii (bud. 3.1.), pokój 111.
Inną opcją jest wsiąść na tym samym placu przed Dworcem PKP Bydgoszcz Głowna do autobusu lini 67 (kierunek Skłodowskiej-Curie/Łęczycka). Jadąc około 15 minut przez Centrum ulicą Śniadeckich, przez Rondo Ossolińskich do ul. Skłodowskiej-Curie należy wysiąść na końcowym przystanku Skłodowskiej-Curie/Łęczycka i poczekać na autobus lini 89, który dojedzie do UTP. Autobus lini 89 wjedzie na ul. Fordońską i po około 20 minutach, gdy skręci w lewo w ul. Kaliskiego należy wysiąść na pierwszym przystanku (przystanek Kaliskiego UTP). Po prawej stronie ulicy znajdują się wieżowce akademików, a po lewej budynki UTP.

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej: http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl
Dojazd z dworca PKS

Przed dworcem PKS, na ul. Jagiellońskiej znajduje się przystanek linii tramwajowych: 3, 5 lub 10, którymi dojedziemy do ulicy Akademickiej z przystankiem Akademicka/Kaliskiego UTP na którym należy wysiąść. Po wyjściu z tramwaju trzeba wejść w ulice Kaliskiego, minąć po lewej stronie stacje benzynową Lukoil i dalej iść prosto do budynków UTP, które będą się znajdowały po stronie prawej. Katedra mieści się w budynku Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii (bud. 3.1.), pokój 111.
 
Dojazd samochodem

Wjeżdżając od strony Warszawy-Torunia, po przejeździe przez most na Wiśle należy jechać w kierunku Centrum (ul. Fordońska) i po ok. 5-10 minutach jazdy (na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną) skręcić w prawo w al Kaliskiego.
Wjeżdżając z wszystkich innych kierunków należy kierować się na Toruń-Warszawę. Po wjeździe na ul. Fordońską mija się kolejno market ogrodowy OBI (po lewej), fabrykę KABEL (po prawej), supermarket Auchan (po lewej) i na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną należy skręcić w lewo w al. Kaliskiego.
Po przejeździe pod wiaduktem po prawej stronie ulicy znajdują się wieżowce akademików, a po lewej budynki UTP. Katedra mieści się w budynku Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii (3.1.), pokój 111.

Search